O firmie

Specjalizujemy się w sprzedaży wszelkiego rodzaju osłon okiennych. Oferujemy rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, plisy, żaluzje, moskitiery. Stawiamy na bardzo szeroki wybór materiałów i wzorów, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Współpracujemy z najlepszymi systemodawcami i producentami tkanin i innych materiałów. Oprócz popularnych rozwiązań, proponujemy bardziej zindywidualizowane projekty np. fotorolety ze zdjęciami wybranymi przez Klientów. przykład rolet w salonie, realizacje rolety w Łodzi Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. Nasi doradcy już na etapie pomiarów służą fachową poradą i wiedzą. Zachęcamy do odwiedzenia nas przy ul.Św.Teresy 100 w Łodzi, obok sklepów: Jula, Piotr i Paweł, Gust-Pol, Agata Meble i Tesco. W pawiloniku wystawienniczym zobaczyć można zarówno katalogi tkanin i wzorów, jak i wszystkie systemy, które oferujemy. Jeśli wolicie Państwo, aby nasi doradcy pojawili się u Państwa w domu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

Wizyta i pomiary są oczywiście bezpłatne i niezobowiązujące.

Rozwiązania dostosowujemy do potrzeb Klienta. Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, przed wzrokiem osób postronnych, stworzenie możliwości całkowitego zaciemnienia pomieszczenia, podkreślenie czy wręcz wykreowanie charakteru wnętrza, oddzielenie części pomieszczeń- ilu Klientów, tyle potrzeb. Naszym celem jest pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania, fachowe doradztwo i montaż, które pozwolą bezproblemowo korzystać z naszych produktów przez długi czas.

Staramy się wciąż wzbogacać dostępne kolekcje, podążać za trendami. Stale obserwujemy rynek projektantów wnętrz, bywamy na targach branżowych, wzbogacamy wiedzę dotyczącą nowości. Wychodzimy z założenia, że gusta Klientów się zmieniają Czasem nie trzeba zmieniać całego wystroju, żeby nadać pomieszczeniu nowego charakteru. Wystarczy zmienić jakieś drobiazgi, dodatki i na przykład roletę, aby ocieplić czy unowocześnić wnętrze. Idealnie wpisują się w tę koncepcję fotorolety, dzięki którym niewielkim kosztem osiągalny jest klimat lasu, wakacji czy miasta nocą.

Dlaczego warto skorzystać z usług "Rolety i Roletki" ?


  • Wysoka jakość rolet oraz niezwykły wachlarz kolorystyczny i atrakcyjne wzornictwo

  • Bezpłatne pomiary w domu Klienta, idywidualne podejście do każdego zamówienia

  • Doradztwo w zakresie doboru tkanin, wzorów i kompozycji rolet

  • Szeroki asortyment roletmarkizów, plisów, żaluzji, rolet zewnętrznych i wewnętrznych